Resultater & Diplomer

 2019

 

Distance: Lundeborg – Egense
Navn Tid
01 Lars Svaneberg Tuxen 5:08:31
02 Michael Thorbjørn Jensen 4:32:17
03 Morten Andersen 5:08:31
04 Peter Regius Møller 5:08:31
05 Lone Friis 5:34:13
06 Ricky Batman Andersen 5:34:13
07 Jeanette Mikkelsen 5:18:50
08 Nicky Krogsøe 5:18:50
09 Claus Sørensen 5:18:50
10 Mie Bruun Garcia 4:32:17
11 Frederik Lassen 4:32:17
12 Durrin Hynes DNS

 

 

Distance: Egebjerg bakke – Fåborg – Svanninge bakker
Navn Tid
01 Lars Svaneberg Tuxen 4:59:15
02 Michael Thorbjørn Jensen 4:52:18
03 Troels Nielsen 4:57:38
04 Peter Regius Møller 4:59:15
05 Lone Friis 5:13:21
06 Ricky Batman Andersen 5:13:21
07 Jeanette Mikkelsen 5:23:33
08 Nicky Krogsøe 5:23:33
09 Ib Jensen 5:13:21
10 Claus Sørensen 5:23:33
11 Morten Andersen 4:59:15
12 Tinna Vigdis Lilletvedt 4:57:38
13 Stig Kuhlman 5:23:33
14 Claus Jeslund 4:52:18
15 Ejgil Eriksen 5:13:21
16 Carsten Friis 4:59:15

 

 

Distance: Falsled – Svanninge – Falsled
Navn Tid
01 Lars Svaneberg Tuxen 5:01:14
02 Tinna Lilletvedt 4:59:00
03 Troels Nielsen 4:40:00
04 Morten Andersen 4:55:14
05 Peter Regius Møller 5:18:21
06 Lena Nørgaard 4:13:28
07 Connie Lundegaard Sørensen 4:42:00
08 Jørgen Jakobsen 4:15:06
09 Jane Laulund Dideriksen 5:18:22
10 Mette Olsen 5:05:47
11 Jesper Olsen 5:05:47
12 Nicky Krogsøe 5:05:47
13 Steen Christiansen 4:13:28
14 Durrin Hynes 4:40:19
15 Søren Kuhlmann 5:18:22
16 Marianne Beyer 4:13:28
17 Trine Dydensborg 5:18:22
18 Preben Martinussen 5:18:22
19 René Morthorst Løvendahl 4:39:25
20 Christian Hamann 4:39:25
21 Anders Aagaard Hansen DNS
22 Claus Barrett Jeslund 4:13:28
23 Eg Groa 3:33:05
24 Jesper Klysner Sørensen 4:26:00
25 Vagn Kirkelund 4:39:25
26 Carsten Friis 4:39:25
27 Camilla Enggaard 5:01:14

 

Distance: Lohals – Rudkøbing
Navn Tid
01 Lars Svaneberg Tuxen 5:12:05
02 Morten Andersen DNS
03 Martin Elbæk DNS
04 Morten Tobias Kleemann-Jensen DNS
05 Peter Regius Møller DNS
06 Kurt Egholm Andersen DNS
07 Søren Kuhlmann Jensen 3:56:59
08 René Morthorst Løvendahl DNS
09 Christian Hamann DNS
10 Thomas Rose Christensen 5:12:05
11 Viktor Cherednikov 4:16:34
12 Eg Groa 3:53:02
13 Ulrik Pihl 3:56:59

 

 

Distance: Tullebølle – Skovsbo
Navn Tid
01 Lars Svaneberg Tuxen 4:39:19
02 Lone Friis 4:48:23
03 Peter Regius Møller 4:39:19
04 Durrin Hynes 4:11:43
05 Ricky Batman Andersen 4:13:57
06 Connie Lundegaard Sørensen DNS
07 Lena Nørgaard 4:40:19
08 Thomas Rose Christensen 4:48:23
09 Preben Martinussen 4:40:19
10 Jane Laulund Dideriksen 4:39:19
11 René Morthorst Løvendahl 4:59:53
12 David Bredo 4:13:57
13 Johnny Broe 4:54:25
14 Viktor Cherednikov 03:45:22
15 Carsten Friis 4:39:19
16 Jørgen Jakobsen 4:40:19
17 Claus Diekhöner DNF
18 Ulrik Pihl 3:34:15

 

Diplomer

Sådan får du dit diplom:

  • Tryk på ikon
  • Find siden med dit navn
  • Udskriv Aktuel side